من یه مدت آنلاین خرید میکردم . و خب برای من ب عنوان نسل جدید این کار خیلی جذابیت داشت. ما رو از نسل قبل خودمون متمایز میکنه و احساس کول بودن و هم پای تکنولوژی جلو رفتن بهمون میده. اولش که خرید آنلاین اومد دقیقا به دلیل همین مسائل نسل جوون بسیار تحت تاثیر قرار گرفته بود و چون بازار خرید هم بیشتر دست جوونهاست همه فکر میکردند خرید حضوری لغو میشه اما نشد . چون نسل جدید خرید رو یه احتیاج نمیدونه یه تفریح میدونه. بنابراین در کنار خرید آنلاین خرید حضوری هم هنوز پابرجا مونده. برای منم کم کم خرید حضوری پررنگ تر و پررنگ تر شد اما خرید حضوری رو هم مثل بقیه از جاهای شیک و هاپیرها و انجام میدادم. اما بعد یه مدت فکر کردم با این کار کاسبان خرده ریز بسیار آسیب می بیینن از یه جایی به بعد شروع کردم از مغازه های کوچیک و بی نام و نشون برندهای نوپا خرید کردم.در واقع این شده تفریح من برم ببینم توی محله توی کوچه پس کوچه های نزدیک کدوم مغازه قدیمی هنوز بازه. برم و خرید کنم و با این عزیزان که معمولا هم مسن هستند آشنا شم و گپ بزنم. ناگفته نمونه که با خرید کردن از این مغازه ها شما مشتری عزیزشون محسوب میشین چیزی که توی مالهای بزرگ هیچ وقت نمیبینین

امروز که کرونا اومده . و همه در وضعبت بد اقتصادی هستن. اگه برامون امکانش هست. بریم از جاهایی که خلوت تره. قدیمی تره خرید کنیم میدونم گاهی راه طولانی تر میشه گاهی همه وسایل و مایختاج رو ندارن. اما این کمک ما باعث میشه اونا زمین نخورن.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها